Haber

Üniversite sınavı ertelendi mi? Üniversite sınavı ne zaman ve ne zaman yapılacak? YKS Sınav tarihi ne zaman?

Üniversite sınavı ertelendi mi? sorusu başta bu yıl üniversite sınavına girecek adaylar olmak üzere birçok kişi tarafından araştırılmaya devam ediyor. Türkiye genelinde 10 ili etkileyen depremler nedeniyle üniversite sınavı birçok öğrencinin gündeminde ertelendi mi? Soru var. Peki Üniversite sınavı ertelendi mi? Üniversite sınavı ne zaman ve ne zaman yapılacak? YKS Sınav tarihi ne zaman?

ÜNİVERSİTE SINAVI ERTELENDİ Mİ?

ÖSYM başkanlığından YKS sınavının ne zaman erteleneceğine dair net bir bilgi paylaşılmadı. Sınav takvimi hakkında açıklamalarda bulunan ÖSYM’nin açıklayacağı yeni kararla YKS tarihlerinin güncelleneceği öngörülüyor. Haberimiz yeni duyurular ile güncellenecektir.

ÜNİVERSİTE SINAV BAŞVURU TARİHLERİ UZATILDI MI?

ÖSYM Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “ÖSYM Sınav Takvimi güncel gelişmelere göre yenilenerek kamuoyuna duyurulacaktır. İlgililerin takvim bilgilerini zamanında kontrol etmeleri ve ÖSYM tarafından yapılan duyuruları takip etmeleri önerilir.” Onların şartları dahil edildi. Buna göre önümüzdeki günlerde yapılacak duyuru ile YKS başvuru tarihleri ​​de kesinleşecek.

toroslar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu